Szukaj
77 Apple & Mint 20 mg

77 Apple & Mint 20 mg

Kod produktu: 77-Apple-Mint-20-mg
15,90 zł
Intensywność
Ilość
 • Wysyłka w 24h

 • Dostawa od 18,99 zł

Opis produktu

  Woreczki nikotynowe 77 z aromatem Apple Mint 20 mg/woreczek

  OPIS:

  Witaj w świecie innowacyjnych woreczków nikotynowych - to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych papierosów i e-papierosów. Nasze woreczki zawierają naturalną nikotynę, która pozwala Ci cieszyć się jej efektem bez konieczności palenia. Wkładasz je między wargę a dziąsło, a one uwolnią soczysty smak apple mint, czyli jabłka muśniętego miętą, który dodaje uczucie świeżości i relaksu.
  Gdziekolwiek jesteś, czym podróżujesz, dokąd zmierzasz - zabierz ze sobą woreczki nikotynowe 77.

  Smak: Apple Mint

  Poczuj rozluźnienie i odprężenie z naszymi woreczkami nikotynowymi o smaku apple mint - to jak spacer po jabłkowym sadzie pełnym świeżej mięty. Każdy woreczek przynosi uczucie soczystości i świeżości, które pomaga Ci się zrelaksować i oderwać od codziennego stresu. To jak oddech świeżego powietrza, który sprawia, że czujesz się swobodnie i wyciszony.

  SKŁAD:

  woda, celuloza (E469), środki aromatyzujące, środek regulujący pH (E501), sól, nikotyna, substancja chłodząca, substancja słodząca (E955), środek konserwujący (E202). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

  WAGA:

  13 g - 20 woreczków po 0,65 g. Zawartość kofeiny w jednej dawce: 20 mg/woreczek.

  OSTRZEŻENIE:

  Zabronione jest używanie produktu przez: Osoby poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby uczulone/wrażliwe na którykolwiek ze składników produktu, w szczególności kofeinę. Osoby z chorobami serca, nadciśnieniem bądź cukrzycą. 

  PRODUCENT:

  Luna Corporate Sp z o.o., ul. Obornicka 174, 62-002 Suchy Las

  MADE IN UE.  NIE ~ZAWIERA TYTONIU.  WAGA NETTO 13 g

 • Zawartość opakowania:
  20 woreczków / puszka
 • Aromat:
  Apple & mint

Wysyłka na terenie Polski od 18,99 zł
Wysyłka zagraniczna od 108,15 zł
Wysyłka 24h

77Pouches
Korzystanie z tej strony internetowej wymaga 18 lat
Potwierdź swój wiek, aby wyświetlić zawartość.
Ta strona należy do Luna Corporate Sp. z o.o. Dedykowana jest dla pełnoletnich użytkowników wyrobów tytoniowych i/lub wyrobów powiązanych. Wszystkie wyroby tytoniowe szkodzą zdrowiu i są uzależniające.